אורטופד מומחה ברכיים מומלץ: אתם סובלים מכאבים בברכיים, ואינכם יודעים מה לעשות בנידון? אפשר לומר שהדבר הנבון ביותר שתוכלו לעשות יהיה לפנות אל אורתופד שמומחה בטיפול בכאבי ברכיים.

במידה והאורתופד ימליץ על לעבור ניתוח בברך, אז יהיה כדאי לכם כמובן לוודא שהניתוח נעשה על ידי מומחה מתאים בתחום מורכב זה ויוכל להעניק לכם ממיטב ניסיונו.

אורטופד מומחה ברכיים מומלץ: מנתח שיחזיר לכם את האנרגיה

לחיות עם כאבי ברכיים זה דבר שיכול להיות מתסכל בצורה בלתי רגילה. בעולם המודרני אין צורך להתפשר על איכות החיים ומדע האורטופדיה יכול להעניק איכות חיים מצוינת עם ניתוחי החלפת ברך או ירך הנחשבים בין הניתוחים המוצלחים ביותר באורטופדיה ואף בעולם הרפואה.

על כן, אל תבזבזו את הזמן שלכם על יותר מידי לבטים ופשוט תפנו בהקדם אל אורטופד מומחה בכירורגיה אורטופדית כגון פרופסור יונה קוסאשווילי, אשר יוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי של אורתופד מומחה לגבי האבחנה המתאימה והטיפול הראוי ביותר.

במידה ואין מנוס מטיפול ניתוחי, הרי שניתוח ברך או כל פרוצדורה אחרת זה משהו שתוכלו לעבור אצלו ולדעת שאתם נמצאים בידי רופא עתיר ניסיון בארץ ובחו"ל אשר שמו הולך לפניו בכל מה שקשור לביצוע ניתוחי החלפות מפרקים, מפרקי ברך, מפרקי ירך ועוד.

שומרים על ברכיים בריאות

אם אתם רוצים להימנע מכאבי ברכיים שמובילים לסבל ופגיעה משמעותית באיכות החיים שלכם, אז יהיה כדאי לכם לשמור על מצב הברכיים שלכם, וזאת על ידי הימנעות ממצבים שעלולים להוביל לשחיקה או פגיעה בהם.

למרות שהספרות המדעית מלאה בדיווחים שונים על הצלחות טיפוליות בכל מיני אביזרים או טכניקות, הרי שהמלצות רפואיות הניתנות בסופו של דבר לחולים צריכות להיות מבוססות על מידע רפואי סולידי. כדאי להיצמד על המלצות איגוד האורתופדים האמריקאי (American Association Of Orthopedic Surgeons) אשר בחן את מרבית השיטות והאמצעים הטיפוליים ודרג את ההמלצות הטיפולים לפי עוצמת המידע המדעי מאחוריו.

אין זה מפתיע שאמצעים פשוטים כגון ירידה במשקל של 3% ממשקל הגוף ופעילות גופנית מתונה ובטכניקה נכונה נמצאו כטיפולים היעילים והמוכחים ביותר. כמובן, שיש להתאים את הטיפול לכל מטופל ולהתמקד בטיפולים יעילים ומוכחים.

סגירת תפריט